Hemen Yerinde veya Uzak Destek Tel: +90 (216) 345 90 17

Özellikler

Asoftla Tam Entegre
Kategori: Yazılım Tags: CRM Yorumlar: 6

Açmış olduğunuz e-ticaret sitesi için Ayrı bir elemana gerek yok Asoft Ticari için açılan stoklar, yapılan kampanyalar, stok miktarları, fiyatlar, E-Ticaret üzerinden aldığınız siparişler otamatik olarak sistemizle ENTEGRE

Read more
En Son Teknoloji
Kategori: Yazılım Tags: CRM Yorumlar: 6

E-ticaret yazılımımız ASP.NET altyapısı ile üstün güvenlik ve korumanın yanı sıra azımsanamayacak bir çalışma hızına sahiptir. Bu yüzden ürün araması, sayfa gezinme, ödeme ve karşılaştırma sayfalarında rakiplerinden üstünlükler gösterir.

E-ticaret yazılımımız günümüz mobil teknolojisi ile tam uyumludur sitenizi mobil telefonları ile gezen kullnıcılarınız en küçük ekranlada dahi zorlanmadan alışverişlerini yapabilmektedirler.

Read more
Ucuz Maliyet
Kategori: Yazılım Tags: CRM Yorumlar: 6

Asoft Değerli müşterilerini birer dost olarak gördüğü ve yıllarca beraber çalışma amacı içinde olduğundan ilk kurulumdaki 1 Yıllık hosting maliyetinin Tamamını 15 Ocak 2013 e kadar bizi seçen müşteri için karşılyor sonraki yıllardada trafik ve alan için ayrı birer fatura çıkarmadan Hosting Ücretini Sabitliyor Asoft çalıştığınız bankaya ve kredi kartlarına göre SSL sertifika ücretleri farklılık gösterdiğinden, SSL sertifika ücretini ayrı talep Eder

Read more
Kullanıcı Dostu Altyapı
Kategori: Yazılım Tags: CRM Yorumlar: 6

Kullanıcılarınız sitenizi Türkçe,Almanca,İngilizce,Arapça Kullanabilir ve kendi para birimleri üzerinden fiyatları karşılaştırabilirler. Eğer Yurtdışı içinde satış düşünüyorsanız kargo maliyetleri her bölge için ayrı ayrı hesaplanabilir.

Read more