Hemen Yerinde veya Uzak Destek Tel: +90 (216) 345 90 17

Özellikler

Satış Otomasyonu
Kategori: Yazılım Tags: CRM Yorumlar: 6

Kuruluşun Satış sürecini desteklemek için kullanılan Modülleri Kayanak Yönetimi, Fırsat Yönetimi, Müşteriler & İlgiliKişler Yönetimi, Satış Tahmin, Satış Analizi,ve diğerlerinide içerir.

Read more
Kaynak Yönetimi(Potansiyel Müşteri)
Kategori: Yazılım Tags: CRM Yorumlar: 6

Kaynak yönetimini uçtan-uca yönetir.(Kayanakları fırsatlara dönüştürerek ) Web Sitenizi ziyaret etmiş olan potansiyel müşterilerini vtiger CRM aktarabilirsiniz. Kuruluşunuzun ihtiyaçlarına göre Kayanak giriş formunu özelleştirebilirsiniz. Kayanak girişlernizi Web, ticari fuarlar, seminerler, doğrudan posta, kampanyalardan ve diğer dış kaynaklardan yapabilirsiniz. Tek bir tıklama ile Kaynaklarınız Satış fırsatına, Müşteri ve İlgilikişiler dönüştürür. daha fazla analiz için Microsoft Excel ®, OpenOffice ®, ve diğerleri elektronik tablo yazılımına aktarabilirsiniz..

Read more
Müşteri Yönetimi
Kategori: Yazılım Tags: CRM Yorumlar: 6

Müşterilerinizin sabit bilgilerini ve diğer modüller deki Hareket bilgilerinin takibini yapabilirsiniz. Tamamen özelleştirilebilir Müşteri raporları oluştura bilirsiniz. Müşteriler ve bunlara bağlı ortaklıkları veya Yan-kuruluşlarını ilişkilendire bilirsiniz . Müşterilerinin satın alma geçmişi ve en fazla satış ve çapraz satış fırsatlarını analizi.

Read more
Fırsat Yönetimi(Potansiyel Satış)
Kategori: Yazılım Tags: CRM Yorumlar: 6

Tüm satış fırsatlarınızı uçtan-uca takip edebilirsiniz. Satış fırsatınızı Fatura ,Teklif, Satış Siparişi dönüştüre bilirsiniz. Satış fırsatınızı satış aşamasını, olabilirliğini, kaynak kökenini takip edebilirsiniz. Microsoft Excel ®, OpenOffice ®, ve diğerleri elektronik tablo yazılımlarına aktarabilirsiniz

Read more
İlgiliKişi(Kontak )Yönetimi
Kategori: Yazılım Tags: CRM Yorumlar: 6

Müşterinizdeki İgiliKişilerin hiyerarşisini oluşturunumu İle daha iyi bir koordinasyon sağlanır ACT, GoldMine ,Outlook ve diğer uygulamalar. İlgilKişileri içeri aktarabilirsiniz. Microsoft Excel ®, OpenOffice ®, ve diğerleri elektronik tablo yazılımlarına aktarabilirsiniz. Microsoft ® Outlook ile senkronize edilebilen İlgiliKişi rehber

Read more